Výkuplesa.cz - Vítejte na stránkách, zabývajících se výkupem lesů a lesních pozemků od soukromých vlastníků

www.vykuplesa.cz/

 
https://www.facebook.com/vykuplesa.cz
Náš Facebookový profil


Rychlé hledání    

Výkup lesa

Kontaktní formulář pro předběžný odhad tržní ceny Vašeho lesa. Tuto službu poskytujeme vlastníkům lesů zcela zdarma.

Položky označené (*) jsou povinné.
@ (*) Váš e-mail:
(*) Číslo listu vlastnictví:
(*) Katastrální území:
Obec:
Parcelní číslo/čísla:
Text vzkazu pro znalce:
Vaše telefonní číslo:

Co potřebujete k prodeji lesa?  

 

Dle čeho se stanovuje cena lesa:

 

- Dle druhového složení dřevin, a zdravotní stavu lesních porostů.

- Dle rozlohy lesa.

- Dle dostupnosti lesních pozemků v terénu, pro dopravní techniku.

- Dle stáří lesa – věkové stupně dřevin v lesních porostech.

- Dle určení lesa – jestli se jedná o les hospodářský, ochranný, nebo chráněnou oblast (CHKO), případně přírodní park.


Jaké dokumenty potřebujete mít připraveny k určení ceny lesa?

List vlastnictví (LV) od Vámi nabízeného lesa – v tomto listu vlastnictví jsou uvedeny informace o katastrálním území (K.Ú.). Dále obec, ve které se lesní pozemky nacházejí. Čísla jednotlivých parcel, které jsou označeny jako lesní pozemky.

Tyto informace stačí zaslat do kontaktního formuláře, případně na telefonní číslo +420 608 609 283 (p. Němec) prostřednictvím SMS, nebo na e-mail: vykuplesa.cz@gmail.com.

Dle Vámi zaslaných údajů provedeme ocenění lesa, dle aktuálních LHP, tedy údajů o Vašem lese, kde jsou uvedeny veškeré informace o lesních porostech, složení dřevin, jejich kvalitě a vytvoříme předběžnou tržní cenu lesa a případně i stanovení úřední ceny pro převod nemovitosti a platby daně z převodu nemovitosti.

Tuto službu poskytujeme vlastníkům zcela zdarma a to i pro případ, že vás zajímá "pouze" tržní nebo úřední hodnota vašeho lesa nebo lesního majetku.

 

Jsme schopni, vyplatit a vyřídit i Váš případný problém se zástavou nebo exekutorským rozhodnutím na Vašem listu vlastnictví. Nebojte se nám nabízet lesy i s tímto, po většinu řešitelným problémem. Naše zkušenosti jsou v této oblasti spíše pozitivní a to i v případech, kdy jde o exekuční řízení vedeného proti jednomu ze spoluvlastníků. Možností řešení takovýchto případů je velká spousta, pokud takový máte a chcete jej řešit, pak není nic lepšího, než zatelefonovat nebo napsat email – opět rádi pomůžeme nebo poradíme. Naši mlčenlivost a diskrétnost máte zaručenou.


Jak probíhá následný obchod, kdy Vy les prodáváte, my vykupujeme?

 V případě, že se Vám bude líbit námi projevený zájem a navrhovaná cena – pak postupujeme následovně:

Provedeme fyzickou prohlídku lesa v terénu, při které zjistíme, zdali veškeré údaje z LHP odpovídají skutečnosti v času prodeje lesa. (Zde posuzujeme kvalitu porostů, těžební zásahy v minulosti, těžební zásahy na sousedních lesních parcelách, skutečnou dostupnost lesů a spoluvlastnické vztahy pro povolení případného vstupu s technikou přes jejich pozemky a další.)

Po takto provedené prohlídce lesa bude naší společností stanovena koncová nabídková cena za Vámi nabízený les. Pokud se Vám cena bude i nadále líbit a dojde k vzájemné dohodě na této ceně, pak přistupujeme k návrhu kupní smlouvy, kterou vypracuje náš právní poradce a zašle Vám ji prostřednictvím emailu k Vašemu schválení a případnému doplnění.

 

Při podpisu smlouvy Vám budou vyplaceny peníze za váš les v hotovosti nebo převodem na Váš bankovní účet. Poté se kupní smlouva vloží do katastru nemovitostí, kde bude řádně zapsaná a majetek převeden do našeho výlučného vlastnictví.

Více informací získáte zde: Kontaktní formulář

Copyright 2007-2017 www.vykuplesa.cz - výkup lesů, výkup lesních a zemědělských pozemků, výkup rybníků a nemovitostí, služby vlastníkům lesů, těžba a výkup dřeva, cena lesních pozemků, cena lesa, cena dřeva

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované